KKK


Korduma kippuvad küsimused

Mida minu esmane investeering sisaldab?

Frantsiisiomanikud peavad arvestama esmase investeeringuga vahemikus 40 000 – 50 000 EUR + KM. See hõlmab frantsiisitasu ja koolituste maksumust, müügikoha paigalduskulusid, sisustust ja tehnikat. Lõplikud kulud sõltuvad mitmetest teguritest, sh müügikoha suurusest ja asukohast.

Kas frantsiisitasule ja müügikoha loomise kuludele lisandub veel mingeid püsikulusid või tasusid?

Jah. Olete kohustatud maksma litsentsitasu 8% igakuisest netokäibest. Lisaks 3% netokäibest Boost Juice Marketing Fondi. Investeering fondi on oluline panus, tugevdamaks ja kasvatamaks Boost Juice brändi, ning mida kasutatakse suuremahuliste reklaami- ja promotegevuste läbiviimiseks.

Mida Boost Juice frantsiisi opereerimine mulle pakub?

Kuna frantsiisi edukus ja kasumlikkus sõltub paljudest erinevatest teguritest, ei saa me teile anda täpseid suurusjärke oodatavast käibest enne, kui oleme teie taotluse läbi vaadanud ning läbi viinud esmase intervjuu, allkirjastame teiega konfidentsiaalsuslepingu. Konfidentsiaalsuslepingu järgselt saame teile avaldada olemasolevate Boost mahlabaaride läbimüüginumbreid, koos finantsplaani juhisega, mis aitab teid oma äriplaani koostamisel.

Kas oma ettevõtte omamise kogemus on eeltingimuseks?

Ei. Kuigi varasem ärijuhtimise või –omamise kogemus annab teile eelise, ei ole see valikuprotsessis osalemiseks kohustuslik.

Kas Boost viib läbi koolitusi?

Jah. Boost frantsiisi koolitusprogramm hõlmab 15-päevast on-site koolitust ühes meie Tallinna müügipunktis. Treening sisaldab nii praktilist in-store kui teoreetilist osa. Samuti viibime teie esimese müügipunkti avamisel kohapeal kuni 5 päeva, et aidata üles seada süsteeme ja lükata müügipunkt edukalt käima.

Kas ma pean ise müügipunktis töötama?

Jah. Meie Boostis usume, et kõige edukamad frantsiisid on need, kus juhid on ise koha peal tööl. Samuti usume, et kõige edukama alguse oma ärile saate anda just siis, kui pühendate end ettevõtte igasse detaili ning mõistate protsessi kõiki lülisid. Meie jaoks on oluline, et oleksite frantsiisi igapäevatööga aktiivselt seotud ning et see ei oleks teie jaoks pelgalt investeerimisvõimalus. Seetõttu on Boost frantsiisi omanik kohustatud müügipunktis kohapeal töötama esimesed 6 kuud täiskohaga ning peale seda 20 tundi nädalas.

Millised asukohad on frantsiisi loomiseks vabad?

Kaalume hea meelega Boost baaride asukohti üle kogu Eesti, kui asukohad on finantsiliselt jätkusuutlikud.

Üldjuhul on asukoha valikuks kolm võimalust:

1. Pakume teile võimalust rajada frantsiis meie poolt eelnevalt välja valitud kohas;

2. Teil on võimalus frantsiisi korras üle võtta juba olemasolev Boost baar;

3. Võite ise pakkuda välja asukoha ning kui see saab Boosti poolt heaks kiidetud, võite alustada tegevust.

Asukohavalikut on parim arutada frantsiisi värbamise protsessi käigus. Meie peame hindama teie sobivust Boost Juice frantsiisivõrgustikuga, ning teie peate omalt poolt hindama meie sobivust teile ning teie elustiiliga. Kui mõlemi osapoole jaoks on mugav edasi liikuda, on teil võimalus “lukustada” kohavalik. Valiku kinnitamise protseduuri arutame lähemalt intervjuu faasis.

Kui kaua võtab aega, et müügipunkt käima saada?

Müügipunkti avamise ajakava sõltub müügipinna üleandmise ja rendilepingu jõustumise kuupäevast. Rendilepingute tingimuste ja üleandmise kuupäevadega tegeleb meie frantsiisijuht. Valime välja teile, uuele omanikule ja Boostile kõige sobivama kuupäeva.

Lae alla Frantsiisi avaldus