JUUNIKUU TROOPILINE KAUNITAR

juuni 5th, 2017


Boosti baarides seab koha sisse taaskord kõikide suur lemmik Pleasure and Pine! Rohketest puuviljadest valmistatud smuuti koosneb mahlasest ananassist, vitamiinirikastest mustikatest, hõrgutavast banaanist ning jahutavast jääst. Pleasure and Pine on tõeliselt eksootiline ja laktoosi- ning gluteenivabalt lahe süümekatevaba maiuspala!

„100% puuvilja smuutid“ on äärmiselt kasulikud just oma kõrge vitamiini- ning kiudainete sisalduse tõttu, mis annavad suure portsu energiat terveks päevaks!

Naudinguterohket suveperioodi algust!

LOVE LIFE!

Miks ananass on hea?

Ananass on olemuselt rohttaim ja kasvab maapinnal, mitte puu otsas nagu paljud ekslikult arvavad. See taim on rikas mineraalide ja vitamiinide sisalduse poolest, sisaldades C-vitamiini, magneesiumi, kaltsiumi, tsinki. Ühesõnaga kõike, mis on oluline luude tugevuse säilimiseks ning närvisüsteemi häireteta tööks.
Lisaks kõigele sellele sisaldab ananass ka veel aminohapet trüptofaani, millest sünteesitakse mõnuhormooni serotoniini. See tagab teile hea tuju ja võib vähendada magusaisu.
Seega on värske, töötlemata ananass suurepärane magustoit või vahepala kõigile ja eriti just soovitatav kaalulangetajatele ning seedimisega kimpus olevatele inimestele.
Ananass on looduslik valuvaigisti. See sisaldab põletikuvastaseid ensüüme, mis leevendavad valu sääraste haiguste puhul nagu liigesepõletik.
Lõbus fakt – üks ananass vajab suureks kasvamiseks ligi kolm aastat.

Mida kasulikku annab mustikas?

Mustikad sisaldavad suurel hulgal valke, süsivesikuid, kiudaineid, orgaanilisi happeid, mikroelemente (kaalium, naatrium, kaltsium, magneesium, fosfor, raud, vask, mangaan, koobalt, nikkel), B grupi vitamiine, PP ja C-vitamiini ning mõningal määral ka P-vitamiini.
Mustikas seob inimorganismis vabu radikaale ja seeläbi takistab Sinu keha vananemisprotsesse ning mitmete haiguste teket ja arengut.
Need leevendavad silmade väsimust, aitavad silmadel paremini kohaneda erinevate valgustingimustega ning toovad leevendust lühinägelikkuse all.
Mustikates on vähe kaloreid ja rasvu ning palju kiudaineid ja vitamiine.

Pleasure & Pine 640x960