Frantsiis


Boostiga naudid elu!

Boost Juice Bars on Austraaliast pärit värske mahla ja smuuti kontseptsioon, millele omane “Love Life” põhimõte peegeldab austraallaste lõbusat elustiili. Boost loodi, et pakkuda tervislikku ja maitsvat alternatiivi traditsioonilisele kiirtoitule. Iga Boost smuuti ja mahl valmib värskelt kliendi silme ees!

Boost Juice Bars’il on täna üle maailma enam kui 300 baari, mis teeb meist suurima smuuti- ja mahlaketi kogu maailmas. Aastal 2007 jõudis Boost Eestisse – tänaseks on meil 2 mahlabaari Tallinnas, 2 Tartus, 1 Narvas, 1 Pärnus ning suveperioodil ka otse Pärnu rannas. Lisaks Boosti buss – „smuuti ratastel“ – millega toome Boosti lõbusa kontseptsiooni ja värsked kokteilid klientideni üle kogu Eesti toimuvatel üritustel[S1] !

Boost kasutab ainult kõige kvaliteetsemaid toorained ning meie unikaalne jääjogurt (külmutatud jogurt) valmib Eestis, koostöös Boost Austraalia ja Balbiinoga. Boosti toodetesse ei lisata suhkrut, säilitusaineid ega kunstlikke lisaaineid. Kõik tooted on vähemalt 98% rasvavabad!

Boost pakub aga rohkem kui ainult tervislikke tooteid – Boost on elustiil! Meie töötajad „Boostied“ on rõõmsad, positiivse suhtumisega ja täis energiat, et anda igale kliendile killuke päikest! Iga klient saab meie juures personaalse teeninduse osaliseks – smuuti valmides hüüame oma armsaid kliente eesnime järgi! Ning Boost baarides on alati värvikas atmosfäär ja mõnus muusika, et pakkuda klientidele täiuslikku kogemust.

Mida ootame Boost frantsiisi huvilistelt?

Kõige tähtsam on positiivne ellusuhtumine – Love Life suhtumine! Usku endasse ja võimalusse pakkuda Eestis unikaalset tooted, konseptsiooni ja kõrgetasemelist teenindust. Otsime ettevõtjaid, kes soovivad jagada meiega Boosti rahvusvahelist edu. Eelistame majanduslikke teadmisi, kõik ülejäänu õpetame teile.

 Boost frantsiis aitab teid kohavaliku ja analüüsiga, turundusplaani väljatöötamisel, oma Boost mahlabaari loomisel ja planeerimisel. Jagame teiega oma usaldusväärseid tarnijaid ja koolitame teie tiimi nii teenuse kvaliteedi kui hügieeni osas Boost standarditele vastavalt. Lisaks sellele on Boost Eesti meeskond teile alati toeks. Kui teie olete edukas, siis oleme ka meie! 

Kas tunnete, et olete õiges kohas? Siis täitke taotlusvorm ja võtke meiega ühendust. NB! Meie süsteemis osalemiseks on vajaliku investeeringuvalmiduse suurus vahemikus  40 000 – 50 000 EUR.

Kas tekkis küsimusi? Vaata siia!!

Küsi lisainformatsiooni frantsiisivõimaluste kohta franchising@boostjuicebars.ee
Lae alla Frantsiisi avaldus 

Ever wanted to get into a juicy business? Well you have come to the right place. Please contact us for further information – franchising@boostjuicebars.ee

Love Life!